previous arrow
next arrow
Slider

VÁNOCE A SILVESTR V AMENITY RESORT ČESKÁ KANADA

Rezervujte si pobyt nyní a užijte si konec roku bez starostí

Do 8 dnů před příjezdem neúčtujeme žádné storno poplatky

Advent s sebou přinese kouzelnou atmosféru Vánoc, poklidné svátky a probudí v nás očekávání, co přinese nadcházející rok. Pojďte si naplánovat konec roku a užít si společné chvíle s rodinou mimo rušná města a nadechnout se čerstvého vzduchu.

Vnímáme, že současná situace v České republice ve vás může vyvolávat nejistotu pro nadcházející období, a proto jsme si pro vás připravili několik novinek, které zajisté oceníte.

KONEC ROKU BEZ STAROSTÍ

REZERVACE BEZ STORNO POPLATKŮ

Rezervujte si pobyt během vánočních svátků již nyní a v případě, že nebudete moci dorazit, nebudeme vám účtovat žádné storno poplatky až do 8 dnů před vaším plánovaným příjezdem. Vyberte si při rezervaci „Vánoční nabídku“ a můžete tak bez jakýchkoliv komplikací reagovat na aktuální situaci.

VLASTNÍ DŮM PRO 4-6 OSOB

SVÁTEČNÍ LAHŮDKY NA UVÍTANOU

Amenity Resort Česká Kanada nabízí komfortní ubytování v plně vybaveném domě s přírodou na dosah ruky. Jelikož si vážíme hostů, kteří se rozhodnou strávit vánoční čas právě v našich domech, rozhodli jsme každému připravit sváteční lahůdky, které při příjezdu jistě ocení. Na Vánoce se můžete těšit na domácí cukroví, vánočku, ovocnou mísu či variaci uzenin a sýrů, Silvestr zpříjemní domácí chlebíčky, láhev sektu, ovoce i variace uzenin a sýrů v kombinaci s nakládanou zeleninou.

Naše domy vám během vánočních svátků poskytnou dostatek soukromí a budou tak letos ideální variantou.

Minimální délka pobytu: 3 noci

LIPNO | ŠPINDLERŮV MLÝN | ČESKÁ KANADA | ORLICKÉ HORY

CO DALŠÍHO JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

Call Now Button