previous arrow
next arrow
Slider

Podzimní pobyty se slevou

Podzim v České Kanadě patří k jednomu z nejkrásnějších období. Příroda hraje všemi barvami, všude je ticho a klid.


Přírodní park Česká Kanada se rozkládá na pomezí jižních Čech a Moravy a vybízí k nekonečně dlouhým procházkám mezi skalními útvary, cyklovýletům a návštěvě turistických cílů v blízkém okolí.

Dopřejte si pár dní volna a poznejte kraj, který zatím neobjevilo mnoho turistů. Budete si tu připadat jako v pohádce. Ubytovat se můžete v našich plně vybavených domech, které vám po celodenních výletech poskytnou komfort jako doma. V každém domě je nadstandardně vybavená kuchyň, obývací pokoj a dvě nebo tři ložnice. Samozřejmostí je prostor pro úschovu kol nebo jiného sportovního náčiní.


Vydejte se do České Kanady na romantický víkend, dovolenou s partou přátel nebo s třeba s celou rodinou. Domy vám poskytnou dostatek prostoru při pár dnech odpočinku, rodinných oslavách i firemních setkání.


 

Dům pro 4 osoby (typ Nová Bystřice, Brusel, Wien)
Cena za pronájem domu na jednu noc – 2 400 Kč
(minimální délka pobytu je 2 noci)

 

Ložnice Amenity Resort Česká Kanada
Dům Amenity Resort Česká Kanada
Obývací pokoj

Dům pro 6 osob (typ Maastricht, Linz, Praha)
Cena za pronájem domu na jednu noc – 3 600 Kč
(minimální délka pobytu je 2 noci)

 

Ložnice Amenity Resort Česká Kanada
Dům Amenity Resort Česká Kanada
Obývací pokoj Amenity Resort Česká Kanada

Kam na výlet?

Hrad Landštejn – zřícenina hradu Landštejn je nejrozsáhlejší a nejlépe dochovanou zříceninou románského hradu v Česku a jednou z nejvýznamnějších památek ve střední Evropě.

Graselova stezka – Naučná stezka vás zavede na místa, kde koupil, přežíval a skrýval se obávaný „grázl“ J. G. Grasel. Syn žebračky a místního rasa, který se již jako mladý stal vůdcem loupežné bandy.

Ďáblova prdel – Nejznámější ze žulových skalních útvarů, tolik typických pro Českou Kanadu, je Ďáblova prdel. Až skálu uvidíte na vlastní oči, o jejím názvu nebude pochybovat ani vteřinu.

Kameny přání – Máte tajná přání? Aby se vám splnila, musíte navštívit magické místo nazývané Kameny přání. To se nachází u obce Staré Hobzí na břehu řeky Dyje.

Bison Ranch – Stádo bizonů amerických můžete pozorovat v ohradách na ranči v Rožnově. Získáte tu spoustu zajímavých informací a ti odvážní si mohou domluvit jízdu mezi bizony. K ranči náleží i restaurace, kde můžete ochutnat bizoní steak a český speciál – pivo Bizon.

Muzeum veteránů – Navštivte první a největší muzeum amerických předválečných automobilů v Čechách. Na ploše 1 500 m2 se prostoru dostalo nejen nádherným vozům, ale také promítacímu sálu a stylové kavárně.

 

Call Now ButtonRezervovat po telefonu