Zábava v okolí

Bazén & Aquapark ZJISTIT VÍCE

Bazén & Aquapark

Pokud by nestačilo mraky krásných rybníků, lze vyrazit za osvěžením do bazénu a akvaparku v Jindřichově Hradci. Areál nabízí vnitřní i venkovní bazény a atrakce pro sport či relax. Užijí si malí i velcí.
Golfresort Monachus
Golfresort Monachus
Osmnáctijamkové mistrovské hřiště Mnich a veřejné devítijamkové hřiště Nová Bystřice patří k nejvyhledávanějším hřištím u nás. Vyrazte na green! Tento resort je naším partnerským, klientům Amenity tak nabízí speciální zvýhodnění.
Jindřichohradecká úzkokolejka
Jindřichohradecká úzkokolejka
Raritní úzkokolejka patří mezi nejvyhledávanější turistické zážitky v regionu. Svézt se můžete motorovými nebo parními vlaky. V letní sezoně jezdí parní vlaky pravidelně, v zimě se můžete vypravit na některou ze speciálních akcí.
Cyklistika ZJISTIT VÍCE

Cyklistika

Česká Kanada je doslova protkaná cyklotrasami nejrůznější obtížnosti. Poznejte ze sedla zdejší nádhernou přírodu a památky.
Hrad Landštejn ZJISTIT VÍCE

Hrad Landštejn

Zřícenina hradu Landštejn je nejrozsáhlejší a nejlépe dochovanou zříceninou románského hradu v Česku a jednou z nejvýznamnějších románských památek ve střední Evropě.
Muzeum veteránů
Muzeum veteránů
Navštivte první a největší muzeum amerických předválečných automobilů v Čechách. Na ploše 1500 m2 se prostoru dostalo nejen nádherným vozům, ale také promítacímu sálu a stylové kavárně. Návštěva určitě stojí za to.
Graselova stezka ZJISTIT VÍCE

Graselova stezka

Naučná stezka vás zavede na místa, kde loupil, přežíval a skrýval se obávaný „grázl“ J. G. Grasel. Syn žebračky a místního rasa, který se již jako mladý stal vůdcem místní loupežné bandy.
Ďáblova prdel ZJISTIT VÍCE

Ďáblova prdel

Nejznámější ze žulových skalních útvarů, tolik typických pro Českou Kanadu, je rozhodně Ďáblova prdel. A až skálu uvidíte na vlastní oči, nebudete pochybovat o jejím názvu ani vteřinu.
Aqua show sv. Florián ZJISTIT VÍCE

Aqua show sv. Florián

Unikátní aqua show, v níž se prolínají světelné efekty, videoprojekce a obrazce tvořené kapkami padající vody s tóny působivé hudby. Druhá svého druhu v Evropě je tato "fontána" k vidění v jindřichohradeckém obchodním centru, poblíž sochy sv. Floriána.
Kameny přání ZJISTIT VÍCE

Kameny přání

Máte své tajné přání? Aby se vám splnilo, navštivte magické místo nazvané Kameny přání, které se nachází u obce Staré Hobzí na břehu řeky Dyje.
Bison Ranch ZJISTIT VÍCE

Bison Ranch

Stádo bizonů amerických můžete pozorovat v ohradách na ranči v Rožnově. Získáte tu spoustu zajímavých informací a ti odvážní si mohou domluvit i jízdu mezi bizony. Těm zdrženlivějším doporučujeme alespoň ochutnat bizoní steak nebo pivo.
Běžkařský ráj
Běžkařský ráj
Česká Kanada je doslova běžkařským rájem. Přes 80 km upravovaných tratí uspokojí i ty nejnáruživější běžkaře.