previous arrow
next arrow
Slider

Valentýn v romantické České Kanadě

Přijďte na Valentýna rozzářit svá srdce do České Kanady.


Nedělejte si hlavu se sháněním dárků. Potěšte svou drahou polovičku romantickým pobytem v krásné české přírodě s útulným ubytováním v plně zařízeném domě. Pokoj vám na požádání rádi romanticky vyzdobíme a pro hezky strávené chvíle připravíme láhev Prosecca a mísu s olivami a sýry. Vy si tak budete moci užívat nerušené romantické dovolené.

Valentýn Česká Kanada

V případě, že se vám pobyt termínově nehodí, nebo vám nevyhovuje lokalita, nevadí. Vytvořte si vlastní dárkový voucher s věnováním a darujte pobyt na jednom z nejkrásnějších místech v ČR. Na Lipně nebo ve Špindlerově Mlýně.


Rezervovat Valentýnský pobyt včetně romantického občerstvení na uvítanou lze pro volné termíny od 13. 2. do 18. 2. 2020 na minimálně tři noci.

Amenity TIP

Kam na výlet?

Hrad Landštejn – zřícenina hradu Landštejn je nejrozsáhlejší a nejlépe dochovanou zříceninou románského hradu v Česku a jednou z nejvýznamnějších památek ve střední Evropě.

Graselova stezka – Naučná stezka vás zavede na místa, kde koupil, přežíval a skrýval se obávaný „grázl“ J. G. Grasel. Syn žebračky a místního rasa, který se již jako mladý stal vůdcem loupežné bandy.

Ďáblova prdel – Nejznámější ze žulových skalních útvarů, tolik typických pro Českou Kanadu, je Ďáblova prdel. Až skálu uvidíte na vlastní oči, o jejím názvu nebude pochybovat ani vteřinu.

Kameny přání – Máte tajná přání? Aby se vám splnila, musíte navštívit magické místo nazývané Kameny přání. To se nachází u obce Staré Hobzí na břehu řeky Dyje.

Bison Ranch – Stádo bizonů amerických můžete pozorovat v ohradách na ranči v Rožnově. Získáte tu spoustu zajímavých informací a ti odvážní si mohou domluvit jízdu mezi bizony. K ranči náleží i restaurace, kde můžete ochutnat bizoní steak a český speciál – pivo Bizon.

Muzeum veteránů – Navštivte první a největší muzeum amerických předválečných automobilů v Čechách. Na ploše 1 500 m2 se prostoru dostalo nejen nádherným vozům, ale také promítacímu sálu a stylové kavárně.

Call Now Button