Speciální nabídky

Třídenní pobyt se zkouškou golfové způsobilosti


Třídenní kurz je tím nejlepším způsobem, jak vstoupit do světa golfu. Kurz je zaměřen na praktickou výuku golfu na tréninkových plochách a hřišti Nová Bystřice. Účastník kurzu získá základy dlouhé i krátké hry a základy pravidel i etického chování na hřišti. Po absolvování tohoto kurzu je hráč připraven hrát na mistrovských hřištích.


Třídenní pobyt s neomezeným golfem


Ubytování v prostorné vile a k tomu neomezený golf. Ke každému dni ubytování získáte otevřený vstup na hřiště, které si sami vyberete. Hrajte, jak dlouho budete chtít. 


Seznámení s golfem


Chcete si zahrát golf, ale nemáte s ním žádné zkušenosti? Vyzkoušejte seznamovací lekci pod dohledem našeho zkušeného trenéra. V ceně je seznámení se základními informacemi a pravidly golfu, vstup na odpaliště, míčky a služby trenéra.


Driving range


Skvělá příležitost, jak se připravit na ostrou hru. K dispozici je vám 45 míčků.


Partnerství, které se vyplácí!

Využijte 20% slevy na fee na hřištích Golfresortu Monachus. Mistrovské 18 jamkové hřiště Mnich nebo veřejné devítijamkové hřiště Nová Bystřice nabízí všem našim klientům slevu na fee 18 jamek.

10% sleva za 7 a více nocí

Zůstat u nás déle se vyplácí! Při rezervaci alespoň 7 nocí Vám automaticky prolevníme celý pobyt o 10 %. Platí celoročně a u všech typů ubytování!