Speciální nabídky

Podzimní pobyty se slevou


Využijte naší podzimní nabídky a ubytujte se v  plně vybavených domech, které vám po celodenních výletech poskytnou komfort jako doma. V každém domě je nadstandardně vybavená kuchyň, obývací pokoj a dvě nebo tři ložnice. 


Dům pro 4 osoby (typ Nová Bystřice, Brusel, Wien) - 2 400 Kč za noc 

Dům pro 6 osob (typ Maastricht, Linz, Praha) - 3 600 Kč za noc


 

Třídenní pobyt se zkouškou golfové způsobilosti


Třídenní kurz je tím nejlepším způsobem, jak vstoupit do světa golfu. Kurz je zaměřen na praktickou výuku golfu na tréninkových plochách a hřišti Nová Bystřice. Účastník kurzu získá základy dlouhé i krátké hry a základy pravidel i etického chování na hřišti. Po absolvování tohoto kurzu je hráč připraven hrát na mistrovských hřištích.


Třídenní pobyt s neomezeným golfem


Ubytování v prostorné vile a k tomu neomezený golf. Ke každému dni ubytování získáte otevřený vstup na hřiště, které si sami vyberete. Hrajte, jak dlouho budete chtít. 


Seznámení s golfem


Chcete si zahrát golf, ale nemáte s ním žádné zkušenosti? Vyzkoušejte seznamovací lekci pod dohledem našeho zkušeného trenéra. V ceně je seznámení se základními informacemi a pravidly golfu, vstup na odpaliště, míčky a služby trenéra.


Driving range


Skvělá příležitost, jak se připravit na ostrou hru. K dispozici je vám 45 míčků.


Partnerství, které se vyplácí!

Využijte 20% slevy na fee na hřištích Golfresortu Monachus. Mistrovské 18 jamkové hřiště Mnich nebo veřejné devítijamkové hřiště Nová Bystřice nabízí všem našim klientům slevu na fee 18 jamek.

10% sleva za 7 a více nocí

Zůstat u nás déle se vyplácí! Při rezervaci alespoň 7 nocí Vám automaticky prolevníme celý pobyt o 10 %. Platí celoročně a u všech typů ubytování!