Podzimní víkendy mají tři dny


Známe to všichni. Sotva si dáme sobotní snídani, už je tu nedělní večer.

V Amenity Resorts je podzim ve znamení odpočinku, proto jsme se rozhodli zavést třídenní víkendy. Za tři dny toho totiž zvládnete mnohem více než jen za dva.

Zarezervujte si víkendový pobyt v termínu od 25. září do 11. listopadu 2019 a my vám přidáme jednu noc navíc zdarma. Můžete přijet ve čtvrtek, nebo zůstat do pondělí, záleží jen na vás.Rezervace je možná pouze přes telefon na čísle (+420) 725 807 354 s použitím hesla 2+1.

Akce se nevztahuje na prodloužený víkend v termínu 26. – 28. října 2019 a nelze ji kombinovat s jinými akcemi nebo slevami.


Vybrat si můžete ze dvou typů ubytování:

Dům pro 4 osoby (Typ Nová Bystřice, Brusel, Wien):

7 200 Kč 4 800 Kč / 3 noci  Dům pro 6 osob (Typ Maastricht, Linz, Praha):  

10 800 Kč 7 200 Kč / 3 noci   
Tipy na výlety v blízkém okolí

Hrad Landštejn – zřícenina hradu Landštejn je nejrozsáhlejší a nejlépe dochovanou zříceninou románského hradu v Česku a jednou z nejvýznamnějších památek ve střední Evropě.

Graselova stezka – Naučná stezka vás zavede na místa, kde koupil, přežíval a skrýval se obávaný „grázl“ J. G. Grasel. Syn žebračky a místního rasa, který se již jako mladý stal vůdcem loupežné bandy.

Ďáblova prdel – Nejznámější ze žulových skalních útvarů, tolik typických pro Českou Kanadu, je Ďáblova prdel. Až skálu uvidíte na vlastní oči, o jejím názvu nebude pochybovat ani vteřinu.

Kameny přání – Máte tajná přání? Aby se vám splnila, musíte navštívit magické místo nazývané Kameny přání. To se nachází u obce Staré Hobzí na břehu řeky Dyje.

Bison Ranch – Stádo bizonů amerických můžete pozorovat v ohradách na ranči v Rožnově. Získáte tu spoustu zajímavých informací a ti odvážní si mohou domluvit jízdu mezi bizony. K ranči náleží i restaurace, kde můžete ochutnat bizoní steak a český speciál - pivo Bizon.

Muzeum veteránů – Navštivte první a největší muzeum amerických předválečných automobilů v Čechách. Na ploše 1 500 m2 se prostoru dostalo nejen nádherným vozům, ale také promítacímu sálu a stylové kavárně.

Bazén & Aquapark - Areál nabízí vnitřní i venkovní bazény, sportovní a relaxační atrakce. Spoustu dobrodružství a zábavy si tu užijí malí i velcí návštěvníci.