Česká Kanada – ráj běžkařů

 

bezky_amenity_resort_ceska_kanada

 


Česká Kanada je doslova rájem pro běžkaře. Přes 80 km upravovaných tratí, rozsáhlé lesy a k tomu naprostý klid. Přestože se jedná o stále oblíbenější destinaci, mnoho turistů ji ještě neobjevilo. Stačí ujít pár kroků z našeho resortu, nazout si běžky a začít prozkoumávat nedotčenou zimní krajinu. Pár dní volna si tu užijete jako v pohádce.Amenity_Resort_Ceska_Kanada_

 


Zimní běžecké trasy v České Kanadě

S Amenity Resorts máte všechny běžecké trasy pod kontrolou. Zvolte si trasu v našem plánovači a hned se vám zobrazí délka, náročnost a místa, kde se můžete občerstvit.

Aktuální informace o upravenosti těchto tras získáte na webech kamzasnehem.cz a novabystrice.cz nebo v Informačním středisku Nová Bystřice na telefonních číslech: +420 384 386 909 (po–pá 8.00–16.00 hodin), +420 721 509 373 (po–ne). Mapu zimních běžeckých tras získáte zdarma také v informačních střediscích Nová Bystřice, Slavonice a v boxech u informačních cedulí.

 

 

 


Ubytování

Od resortu Amenity jsou běžecké trasy co by kamenem dohodil. Ubytujte se v moderních plně vybavených vilách se dvěma nebo třemi ložnicemi a nadstandardně zařízenou kuchyní. Po dlouhém výletu můžete odpočívat v prostorném obývacím pokoji s televizí a krbem. Ke každému domu je k dispozici terasa s grilem a samozřejmostí je garáž či parkovací stání.

Amenity_Resort_Ceska_Kanada_1

 

 

 

 


Zábava v okolí

Poznávejte nedotčená zákoutí České Kanady. Díky přehledu zajímavých aktivit a míst v blízkém okolí se tu zabavíte na několikadenní dovolenou ve dvou, i s celou rodinou a partou přátel.

Amenity_Resort_Ceska_Kanada_2

 

 

 

 


10% sleva za 7 a více nocí

Zůstat u nás déle se vyplácí! Při rezervaci alespoň 7 nocí vám automaticky prolevníme celý pobyt o 10 %. Platí celoročně a u všech typů ubytování!

Amenity_Resort_Ceska_Kanada_3

 


Sdílejte své zážitky na sociálních sítích

#stacivyrazit

 

Amenity_Resort_Ceska_Kanada_4

 


Kontakt

Amenity Resort Česká Kanada

Ubytování a poptávky

Restaurant – Golfresort Monachus

Obora 839
378 33 Nová Bystřice

kanada@amenity.cz 
(+420) 725 807 354

info@golfmonachus.cz 
(+420) 602 130 905